Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Sony Vegas 9.0 [poziom 1]
09-06-2010, 06:41 AM
RE: Poradnik Sony Vegas 9.0 [poziom 1]
(09-05-2010 10:24 PM)adrian-net napisał(a):  sony vegas raczej tego niema bo vegas jest bardziej do sklejania plików video w jedno i jakieś skromne efekty
ale napewno do efektów polecam Adobe After Effects on jest przeznaczony do efektów z rodem HollyWood
ale troszke trudny w obsłudze Smile

to ja będę wdzięczna za jedną informacje - mógłbyś mi wymienić efekty sony vegasa? tzn nie mowię o przejściach pomiędzy różnymi plikami czy opcją green screena tylko efektem. np. płomienie albo błyskawica albo strzelanie (czyli można takie świetlne pociski zrobić jakby w gwiezdnych wojnach) jednym słowem co on tam może mieć ciekawego co nie mają inne podobne programy. Bo to jest bardzo drogi program więc coś musi mieć "fajnego"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2010, 05:37 AM
no to co piszesz czyli płomienie albo błyskawica albo strzelanie (czyli można takie świetlne pociski zrobić jakby w gwiezdnych wojnach) to moze ale trzeba te efekty ściągnąć osobno ( program ich nie zawiera ale mozna je uzyc w nim )
09-18-2010, 03:30 AM
adrian a gdzie się ściąga takie efekty? może mi pójdzie na moim programie?? szukam czecogś takiego fajnego, albo jaki ramek latających jakiś fajnych przeźroczystych ramek do filmów Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

KontaktV-log.pl - Pierwszy portal polskich vloggerówWróć do góryWróć do forówWersja bez grafikiRSS